KOMENTARAI IR POSAKIAI

Spread the love

 Žmogaus teisių pažeidimai. Įtakingų asmenų (politikų, ir kt.) užsakymai teisėsaugos institucijoms iškelti baudžiamąją bylą ir pradėti tyrimą prieš fizinį ar juridinį asmenį, siekiant jį sužlugdyti. Tyrimas gali tęstis keletą metų, o efektas pasiektas jau šiandien. (Prokuroro G.Jasaičio interviu LR 2016-05-14)

Kartų konflikto priežastis: naujos kartos siekis susireikšminti ir įtvirtinti save kritikuojant ir menkinant ankstesnės kartos sukurtas ir puoselėtas vertybes , tradicijas, papročius ir visuotinai pripažintus autoritetus. (E.M.)

ŽMOGAUS POREIKIAI- 5 pakopų piramidė: 1.-pagrindiniai fiziologiniai poreikiai; 2.saugummas; 3.socialiniai santykiai ( priklausomybė ir meilė); 4. Socialinis pripažinimas; 5.saviraiška (transcsndencija). (Psichologas A.Maslov- kn:, J.Brėdikis. Kitokiu žvilgsniu. Vilnius.Santara, 2015, p.78.)

Išmintingo visuomenės veikėjo credo: „ Dieve duok man vidinę ramybę priimti tai, kas me mano valioje pakeisti, duok man stiprybės pakeisti tai, ką galiu pakeisti. Ir duok man išminties atskirti vieną nuo kito.( Ettingeris Carlo Friedrichas) „Lietuvos Rytas“ 2014 09 27 Nr 188

Teisė yra gėrio ir teisingumo menas. (Lot. sentencija). Sakykit, kas yra žmogus? Iš kur atėjo jis ? Ir kur jis eina? Ir kas yra aukščiau žvaigždžių auksinių?

Heindrichas Heinė Valstybė be teisingumo yra tik plėšikų gauja.( Šv. Augustinas)